Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası » YEŞİLDAŞ PLASTİK İNŞAAT GIDA HAYVANCILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YEŞİLDAŞ PLASTİK İNŞAAT GIDA HAYVANCILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

13 Eylül 2013 | Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası | 364 defa okundu.
Reklam...

YEŞİLDAŞ PLASTİK İNŞAAT GIDA HAYVANCILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ


Telefon : 0338-2315155


Fax : 5333058012


Adres : GAZİ MH. KARAPINAR CD. NO:185 AKÇAŞEHİR KASABASI MERKEZ/KARAMAN


İl : Konya


İlçe : Karapınar


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Karapınar Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı : Canlı hayvanların toptan ticareti (celepçilik) (kümes hayvanları hariç)


Yetkili :


YEŞİLDAŞ PLASTİK İNŞAAT GIDA HAYVANCILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan YEŞİLDAŞ PLASTİK İNŞAAT GIDA HAYVANCILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, YEŞİLDAŞ PLASTİK İNŞAAT GIDA HAYVANCILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.