Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası » UFUK ENERJİ TARIM ÜRÜNLERİ VE HAYVANCILIK İTHALAT İHRACAT TİCARET SANAYi LİMİTED ŞİRKETİ

UFUK ENERJİ TARIM ÜRÜNLERİ VE HAYVANCILIK İTHALAT İHRACAT TİCARET SANAYi LİMİTED ŞİRKETİ

13 Eylül 2013 | Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası | 339 defa okundu.
Reklam...

UFUK ENERJİ TARIM ÜRÜNLERİ VE HAYVANCILIK İTHALAT İHRACAT TİCARET SANAYi LİMİTED ŞİRKETİ


Telefon : 7552828


Fax : 5366019973


Adres : HACI ÖMERLİ MH. COŞKUN SK. NO:5/E KARAPINAR/KONYA


İl : Konya


İlçe : Karapınar


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Karapınar Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı : Canlı hayvanların toptan ticareti (celepçilik) (kümes hayvanları hariç)


Yetkili :


UFUK ENERJİ TARIM ÜRÜNLERİ VE HAYVANCILIK İTHALAT İHRACAT TİCARET SANAYi LİMİTED ŞİRKETİ telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan UFUK ENERJİ TARIM ÜRÜNLERİ VE HAYVANCILIK İTHALAT İHRACAT TİCARET SANAYi LİMİTED ŞİRKETİ numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, UFUK ENERJİ TARIM ÜRÜNLERİ VE HAYVANCILIK İTHALAT İHRACAT TİCARET SANAYi LİMİTED ŞİRKETİ bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.