Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası » TÜRKOĞLU PETROL PETROL ÜRÜNLERİ NAKLİYE HARFİYAT VE MOBİLYA TAAHÜT İŞLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

TÜRKOĞLU PETROL PETROL ÜRÜNLERİ NAKLİYE HARFİYAT VE MOBİLYA TAAHÜT İŞLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

13 Eylül 2013 | Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası | 946 defa okundu.
Reklam...

TÜRKOĞLU PETROL PETROL ÜRÜNLERİ NAKLİYE HARFİYAT VE MOBİLYA TAAHÜT İŞLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ


Telefon : 7695003


Fax : 5326979413


Adres : AKCAYAZI KÖYÜ MERDİVENLİ YAYLASI 42400 KARAPINAR/KONYA


İl : Konya


İlçe : Karapınar


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Karapınar Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı : Tahıl toptan ticareti (buğday, arpa, çavdar, yulaf, mısır, çeltik vb.)


Yetkili :


TÜRKOĞLU PETROL PETROL ÜRÜNLERİ NAKLİYE HARFİYAT VE MOBİLYA TAAHÜT İŞLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan TÜRKOĞLU PETROL PETROL ÜRÜNLERİ NAKLİYE HARFİYAT VE MOBİLYA TAAHÜT İŞLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, TÜRKOĞLU PETROL PETROL ÜRÜNLERİ NAKLİYE HARFİYAT VE MOBİLYA TAAHÜT İŞLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.