Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası » SÜVARİ TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK VE GÜBRE ALIM SATIM İTHALAT İHRACAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

SÜVARİ TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK VE GÜBRE ALIM SATIM İTHALAT İHRACAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

13 Eylül 2013 | Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası | 536 defa okundu.
Reklam...

SÜVARİ TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK VE GÜBRE ALIM SATIM İTHALAT İHRACAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ


Telefon :


Fax : 5333568455


Adres : TÜRÜDİYE MH. ŞEHİT OĞUZHAN AYDINBELGE CD. NO:11 42400 KARAPINAR/KONYA


İl : Konya


İlçe : Karapınar


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Karapınar Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı : Canlı hayvanların toptan ticareti (celepçilik) (kümes hayvanları hariç)


Yetkili :


SÜVARİ TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK VE GÜBRE ALIM SATIM İTHALAT İHRACAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan SÜVARİ TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK VE GÜBRE ALIM SATIM İTHALAT İHRACAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, SÜVARİ TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK VE GÜBRE ALIM SATIM İTHALAT İHRACAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.