Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası » SORANLAR TARIM ÜRÜNLERİ GIDA VE AYAKKABICILIK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

SORANLAR TARIM ÜRÜNLERİ GIDA VE AYAKKABICILIK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

13 Eylül 2013 | Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası | 443 defa okundu.
Reklam...

SORANLAR TARIM ÜRÜNLERİ GIDA VE AYAKKABICILIK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ


Telefon : 7551711-2582


Fax :


Adres : SELİMİYE MH. SELİMİYE KÜLLİYESİ NO:29 KARAPINAR/KONYA


İl : Konya


İlçe : Karapınar


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Karapınar Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı : Canlı hayvanların toptan ticareti (celepçilik) (kümes hayvanları hariç)


Yetkili :


SORANLAR TARIM ÜRÜNLERİ GIDA VE AYAKKABICILIK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan SORANLAR TARIM ÜRÜNLERİ GIDA VE AYAKKABICILIK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, SORANLAR TARIM ÜRÜNLERİ GIDA VE AYAKKABICILIK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.