Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası » ŞİMŞEKLİ TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANÇILIK. TAŞIMAÇILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ŞİMŞEKLİ TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANÇILIK. TAŞIMAÇILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

13 Eylül 2013 | Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası | 438 defa okundu.
Reklam...

ŞİMŞEKLİ TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANÇILIK. TAŞIMAÇILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ


Telefon : 7553076


Fax : 5335497633


Adres : KALE MH. KALE AKIN CADDESİ CD. NO:2/A 42400 KARAPINAR/KONYA


İl : Konya


İlçe : Karapınar


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Karapınar Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı : Tahıl toptan ticareti (buğday, arpa, çavdar, yulaf, mısır, çeltik vb.)


Yetkili :


ŞİMŞEKLİ TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANÇILIK. TAŞIMAÇILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan ŞİMŞEKLİ TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANÇILIK. TAŞIMAÇILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, ŞİMŞEKLİ TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANÇILIK. TAŞIMAÇILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.