Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası » SERDAR UYSAL TARIM ÜRÜNLERİ NAKLİYE HAYVANCILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SERDAR UYSAL TARIM ÜRÜNLERİ NAKLİYE HAYVANCILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

13 Eylül 2013 | Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası | 463 defa okundu.
Reklam...

SERDAR UYSAL TARIM ÜRÜNLERİ NAKLİYE HAYVANCILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ


Telefon : 7551249


Fax : 5354420382


Adres : ADALET MH. YENİ BUĞDAY PAZARI NO:57/E 42400 KARAPINAR/KONYA


İl : Konya


İlçe : Karapınar


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Karapınar Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı : Tahıl toptan ticareti (buğday, arpa, çavdar, yulaf, mısır, çeltik vb.)


Yetkili :


SERDAR UYSAL TARIM ÜRÜNLERİ NAKLİYE HAYVANCILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan SERDAR UYSAL TARIM ÜRÜNLERİ NAKLİYE HAYVANCILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, SERDAR UYSAL TARIM ÜRÜNLERİ NAKLİYE HAYVANCILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.