Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası » ÖZ AYDOĞDU TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK ve TAŞIMACILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÖZ AYDOĞDU TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK ve TAŞIMACILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

13 Eylül 2013 | Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası | 236 defa okundu.
Reklam...

ÖZ AYDOĞDU TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK ve TAŞIMACILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ


Telefon : 7679012


Fax :


Adres : CUMHURİYET MH. SEZEN SK. NO:10 42400 KARAPINAR/KONYA


İl : Konya


İlçe : Karapınar


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Karapınar Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı : Canlı hayvanların toptan ticareti (celepçilik) (kümes hayvanları hariç)


Yetkili :


ÖZ AYDOĞDU TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK ve TAŞIMACILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan ÖZ AYDOĞDU TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK ve TAŞIMACILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, ÖZ AYDOĞDU TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK ve TAŞIMACILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.