Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası » NUR-PET PETROL ÜRÜNLERİ GIDA MADDELERİ MAHRUKATCILIK SANANAYİ TİC.LTD.ŞTİ.

NUR-PET PETROL ÜRÜNLERİ GIDA MADDELERİ MAHRUKATCILIK SANANAYİ TİC.LTD.ŞTİ.

13 Eylül 2013 | Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası | 529 defa okundu.
Reklam...

NUR-PET PETROL ÜRÜNLERİ GIDA MADDELERİ MAHRUKATCILIK SANANAYİ TİC.LTD.ŞTİ.


Telefon : 7555220


Fax :


Adres : Yeni Mah.Ereğli Cad.No:100/1


İl : Konya


İlçe : Karapınar


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Karapınar Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı : Tahıl toptan ticareti (buğday, arpa, çavdar, yulaf, mısır, çeltik vb.)


Yetkili :


NUR-PET PETROL ÜRÜNLERİ GIDA MADDELERİ MAHRUKATCILIK SANANAYİ TİC.LTD.ŞTİ. telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan NUR-PET PETROL ÜRÜNLERİ GIDA MADDELERİ MAHRUKATCILIK SANANAYİ TİC.LTD.ŞTİ. numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, NUR-PET PETROL ÜRÜNLERİ GIDA MADDELERİ MAHRUKATCILIK SANANAYİ TİC.LTD.ŞTİ. bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.