Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası » MEMAY MEMİŞOĞLU TARIM ÜRÜNLERİ MAHRUKATÇILIK İLETİŞİM ARAÇLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MEMAY MEMİŞOĞLU TARIM ÜRÜNLERİ MAHRUKATÇILIK İLETİŞİM ARAÇLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

13 Eylül 2013 | Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası | 422 defa okundu.
Reklam...

MEMAY MEMİŞOĞLU TARIM ÜRÜNLERİ MAHRUKATÇILIK İLETİŞİM ARAÇLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ


Telefon : 3327554084


Fax : 5072200262


Adres : ŞEMS-İ TEBRİZİ MH. İSTANBUL CD. KASABALI İŞHANI NO:121 / 111 KARATAY/KONYA


İl : Konya


İlçe : Karapınar


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Karapınar Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı : Tahıl toptan ticareti (buğday, arpa, çavdar, yulaf, mısır, çeltik vb.)


Yetkili :


MEMAY MEMİŞOĞLU TARIM ÜRÜNLERİ MAHRUKATÇILIK İLETİŞİM ARAÇLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan MEMAY MEMİŞOĞLU TARIM ÜRÜNLERİ MAHRUKATÇILIK İLETİŞİM ARAÇLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, MEMAY MEMİŞOĞLU TARIM ÜRÜNLERİ MAHRUKATÇILIK İLETİŞİM ARAÇLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.