Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası » KÜPELİ PETROL PETROL ÜRÜNLERİ GIDA MADDELLERİ NAKLİYAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

KÜPELİ PETROL PETROL ÜRÜNLERİ GIDA MADDELLERİ NAKLİYAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

13 Eylül 2013 | Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası | 423 defa okundu.
Reklam...

KÜPELİ PETROL PETROL ÜRÜNLERİ GIDA MADDELLERİ NAKLİYAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ


Telefon :


Fax :


Adres : Ereğli yolu üzeri 1.Km


İl : Konya


İlçe : Karapınar


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Karapınar Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı : Tahıl toptan ticareti (buğday, arpa, çavdar, yulaf, mısır, çeltik vb.)


Yetkili :


KÜPELİ PETROL PETROL ÜRÜNLERİ GIDA MADDELLERİ NAKLİYAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan KÜPELİ PETROL PETROL ÜRÜNLERİ GIDA MADDELLERİ NAKLİYAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, KÜPELİ PETROL PETROL ÜRÜNLERİ GIDA MADDELLERİ NAKLİYAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.