Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası » KARABACAKLAR DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TARIM İNŞAAT TAAHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

KARABACAKLAR DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TARIM İNŞAAT TAAHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

13 Eylül 2013 | Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası | 390 defa okundu.
Reklam...

KARABACAKLAR DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TARIM İNŞAAT TAAHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ


Telefon : 7552990


Fax : 5322870905


Adres : REŞADİYE MH. İNÖNÜ CD. 42400 KARAPINAR/KONYA


İl : Konya


İlçe : Karapınar


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Karapınar Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı : Canlı hayvanların toptan ticareti (celepçilik) (kümes hayvanları hariç)


Yetkili :


KARABACAKLAR DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TARIM İNŞAAT TAAHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan KARABACAKLAR DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TARIM İNŞAAT TAAHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, KARABACAKLAR DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TARIM İNŞAAT TAAHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.