Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası » KAR-SU ÇAMLICA KÖYÜ SU İŞLETMELERİ ANONİM ŞİRKETİ KARAPINAR HAYVANCILIK İŞLETMELERİ ŞUBESİ

KAR-SU ÇAMLICA KÖYÜ SU İŞLETMELERİ ANONİM ŞİRKETİ KARAPINAR HAYVANCILIK İŞLETMELERİ ŞUBESİ

13 Eylül 2013 | Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası | 386 defa okundu.
Reklam...

KAR-SU ÇAMLICA KÖYÜ SU İŞLETMELERİ ANONİM ŞİRKETİ KARAPINAR HAYVANCILIK İŞLETMELERİ ŞUBESİ


Telefon :


Fax : 5336046808


Adres : FEVZİPAŞA MH. KAZANCI YELEKLİ MEVKİİ KARAPINAR/KONYA


İl : Konya


İlçe : Karapınar


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Karapınar Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı : Hayvan yemi toptan ticareti (kuş yemi, yemlik kökleri, yemlik kıvırcık lahana, darı, kaplıca, yonca, yemlik mısır vb. ile kepek, kırma, küspe, vb.)


Yetkili :


KAR-SU ÇAMLICA KÖYÜ SU İŞLETMELERİ ANONİM ŞİRKETİ KARAPINAR HAYVANCILIK İŞLETMELERİ ŞUBESİ telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan KAR-SU ÇAMLICA KÖYÜ SU İŞLETMELERİ ANONİM ŞİRKETİ KARAPINAR HAYVANCILIK İŞLETMELERİ ŞUBESİ numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, KAR-SU ÇAMLICA KÖYÜ SU İŞLETMELERİ ANONİM ŞİRKETİ KARAPINAR HAYVANCILIK İŞLETMELERİ ŞUBESİ bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.