Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası » FARUK YÜKSEL TARIM ÜRÜNLERİ İNŞAAT ELEKTRONİK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

FARUK YÜKSEL TARIM ÜRÜNLERİ İNŞAAT ELEKTRONİK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

13 Eylül 2013 | Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası | 761 defa okundu.
Reklam...

FARUK YÜKSEL TARIM ÜRÜNLERİ İNŞAAT ELEKTRONİK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ


Telefon :


Fax : 5337620044


Adres : Hacı isa MH. Meram CD. Okurlar İşhanı / 7 42400 KARAPINAR/KONYA


İl : Konya


İlçe : Karapınar


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Karapınar Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı : Tahıl toptan ticareti (buğday, arpa, çavdar, yulaf, mısır, çeltik vb.)


Yetkili :


FARUK YÜKSEL TARIM ÜRÜNLERİ İNŞAAT ELEKTRONİK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan FARUK YÜKSEL TARIM ÜRÜNLERİ İNŞAAT ELEKTRONİK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, FARUK YÜKSEL TARIM ÜRÜNLERİ İNŞAAT ELEKTRONİK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.