Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası » ERSOYLAR HAYVANCILIK GIDA MADDELERİ VE İNŞAAT MALZEMELERİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

ERSOYLAR HAYVANCILIK GIDA MADDELERİ VE İNŞAAT MALZEMELERİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

13 Eylül 2013 | Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası | 1.030 defa okundu.
Reklam...

ERSOYLAR HAYVANCILIK GIDA MADDELERİ VE İNŞAAT MALZEMELERİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ


Telefon : null03327554252


Fax : null5445345950


Adres : APAK MH. MUTLU SK. NO:5 42400 KARAPINAR/KONYA


İl : Konya


İlçe : Karapınar


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Karapınar Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı : Tahıl toptan ticareti (buğday, arpa, çavdar, yulaf, mısır, çeltik vb.)


Yetkili :


ERSOYLAR HAYVANCILIK GIDA MADDELERİ VE İNŞAAT MALZEMELERİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan ERSOYLAR HAYVANCILIK GIDA MADDELERİ VE İNŞAAT MALZEMELERİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, ERSOYLAR HAYVANCILIK GIDA MADDELERİ VE İNŞAAT MALZEMELERİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.