Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası » DAĞLIOĞLU TARIM ÜRÜNLERİ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI ALIM SATIM SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

DAĞLIOĞLU TARIM ÜRÜNLERİ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI ALIM SATIM SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

13 Eylül 2013 | Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası | 489 defa okundu.
Reklam...

DAĞLIOĞLU TARIM ÜRÜNLERİ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI ALIM SATIM SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ


Telefon : 7472113


Fax : 5323236812


Adres : Milli Egemenlik Caddesi CD. / 42 EMİRGAZİ/KONYA


İl : Konya


İlçe : Karapınar


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Karapınar Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı : Tahıl toptan ticareti (buğday, arpa, çavdar, yulaf, mısır, çeltik vb.)


Yetkili :


DAĞLIOĞLU TARIM ÜRÜNLERİ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI ALIM SATIM SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan DAĞLIOĞLU TARIM ÜRÜNLERİ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI ALIM SATIM SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, DAĞLIOĞLU TARIM ÜRÜNLERİ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI ALIM SATIM SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.