Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası » ÇE-SA TARIM ÜRÜNLERİ VE İNŞAAT MALZEMELERİ ALIM SATIM İTHALAT İHRACAAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

ÇE-SA TARIM ÜRÜNLERİ VE İNŞAAT MALZEMELERİ ALIM SATIM İTHALAT İHRACAAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

13 Eylül 2013 | Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası | 244 defa okundu.
Reklam...

ÇE-SA TARIM ÜRÜNLERİ VE İNŞAAT MALZEMELERİ ALIM SATIM İTHALAT İHRACAAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ


Telefon : 7552323


Fax : 0533 7442692


Adres : TÜRÜDİYE MH. ŞEHİT OĞUZHAN CD. NO:39 KARAPINAR/KONYA


İl : Konya


İlçe : Karapınar


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Karapınar Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı : Tahıl toptan ticareti (buğday, arpa, çavdar, yulaf, mısır, çeltik vb.)


Yetkili :


ÇE-SA TARIM ÜRÜNLERİ VE İNŞAAT MALZEMELERİ ALIM SATIM İTHALAT İHRACAAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan ÇE-SA TARIM ÜRÜNLERİ VE İNŞAAT MALZEMELERİ ALIM SATIM İTHALAT İHRACAAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, ÇE-SA TARIM ÜRÜNLERİ VE İNŞAAT MALZEMELERİ ALIM SATIM İTHALAT İHRACAAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.