Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası » BOZÇAY TARIM ÜRÜNLERİ NAKLİYE VE CANLI HAYVAN TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

BOZÇAY TARIM ÜRÜNLERİ NAKLİYE VE CANLI HAYVAN TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

13 Eylül 2013 | Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası | 258 defa okundu.
Reklam...

BOZÇAY TARIM ÜRÜNLERİ NAKLİYE VE CANLI HAYVAN TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ


Telefon : 7557754


Fax :


Adres : REŞADİYE MH. ADALET SK. NO:1 42400 KARAPINAR/KONYA


İl : Konya


İlçe : Karapınar


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Karapınar Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı : Canlı hayvanların toptan ticareti (celepçilik) (kümes hayvanları hariç)


Yetkili :


BOZÇAY TARIM ÜRÜNLERİ NAKLİYE VE CANLI HAYVAN TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan BOZÇAY TARIM ÜRÜNLERİ NAKLİYE VE CANLI HAYVAN TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, BOZÇAY TARIM ÜRÜNLERİ NAKLİYE VE CANLI HAYVAN TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.