Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası » BEKTAŞİOĞLU CANLI HAYVAN TARIM ÜR. NAKLİYAT TİC.SAN.LTD.ŞİRKETİ

BEKTAŞİOĞLU CANLI HAYVAN TARIM ÜR. NAKLİYAT TİC.SAN.LTD.ŞİRKETİ

13 Eylül 2013 | Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası | 271 defa okundu.
Reklam...

BEKTAŞİOĞLU CANLI HAYVAN TARIM ÜR. NAKLİYAT TİC.SAN.LTD.ŞİRKETİ


Telefon : 7553624


Fax : 5334287046


Adres : HACIİSA MH. MERAM CD. AKKAYA APT. NO:5/A 42400 KARAPINAR/KONYA


İl : Konya


İlçe : Karapınar


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Karapınar Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı : Hayvan yemi toptan ticareti (kuş yemi, yemlik kökleri, yemlik kıvırcık lahana, darı, kaplıca, yonca, yemlik mısır vb. ile kepek, kırma, küspe, vb.)


Yetkili :


BEKTAŞİOĞLU CANLI HAYVAN TARIM ÜR. NAKLİYAT TİC.SAN.LTD.ŞİRKETİ telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan BEKTAŞİOĞLU CANLI HAYVAN TARIM ÜR. NAKLİYAT TİC.SAN.LTD.ŞİRKETİ numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, BEKTAŞİOĞLU CANLI HAYVAN TARIM ÜR. NAKLİYAT TİC.SAN.LTD.ŞİRKETİ bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.