Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası » ALDANMAZ TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK VE GÜBRE İTHALAT İHRACAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

ALDANMAZ TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK VE GÜBRE İTHALAT İHRACAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

13 Eylül 2013 | Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası | 282 defa okundu.
Reklam...

ALDANMAZ TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK VE GÜBRE İTHALAT İHRACAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ


Telefon : 7554529


Fax : 5336895481


Adres : ADALET MH. YENİ BUĞDAY PAZARI NO:59 42400 KARAPINAR/KONYA


İl : Konya


İlçe : Karapınar


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Karapınar Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı : Tahıl toptan ticareti (buğday, arpa, çavdar, yulaf, mısır, çeltik vb.)


Yetkili :


ALDANMAZ TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK VE GÜBRE İTHALAT İHRACAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan ALDANMAZ TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK VE GÜBRE İTHALAT İHRACAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, ALDANMAZ TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK VE GÜBRE İTHALAT İHRACAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.