Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Gerede Ticaret ve Sanayi Odası » Şafak Gıda Mad.Der.Nak.Day.Tük Mal.Tuh.Züc.Hed.Eşya Tem.Mad. ve Mal.San.ve Tic.Limited Şti.

Şafak Gıda Mad.Der.Nak.Day.Tük Mal.Tuh.Züc.Hed.Eşya Tem.Mad. ve Mal.San.ve Tic.Limited Şti.

13 Eylül 2013 | Gerede Ticaret ve Sanayi Odası | 289 defa okundu.
Reklam...

Şafak Gıda Mad.Der.Nak.Day.Tük Mal.Tuh.Züc.Hed.Eşya Tem.Mad. ve Mal.San.ve Tic.Limited Şti.


Telefon : 3115594


Fax :


Adres : Seviller mahallesi Cumhuriyetcaddesi No:12/CGEREDE


İl :


İlçe :


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Gerede Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı : Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda hediyelik eşyaların, elişi ürünlerin ve imitasyon takıların perakende ticareti (sanat eserleri hariç)


Yetkili :


Şafak Gıda Mad.Der.Nak.Day.Tük Mal.Tuh.Züc.Hed.Eşya Tem.Mad. ve Mal.San.ve Tic.Limited Şti. telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Şafak Gıda Mad.Der.Nak.Day.Tük Mal.Tuh.Züc.Hed.Eşya Tem.Mad. ve Mal.San.ve Tic.Limited Şti. numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Şafak Gıda Mad.Der.Nak.Day.Tük Mal.Tuh.Züc.Hed.Eşya Tem.Mad. ve Mal.San.ve Tic.Limited Şti. bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.