Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Gerede Ticaret ve Sanayi Odası » Olgaç Elektrikli Ev Aletleri Petrol Deri ve Deri Ürünleri Hayv.Nak.San.Tic.Ltd.Şti.

Olgaç Elektrikli Ev Aletleri Petrol Deri ve Deri Ürünleri Hayv.Nak.San.Tic.Ltd.Şti.

13 Eylül 2013 | Gerede Ticaret ve Sanayi Odası | 349 defa okundu.
Reklam...

Olgaç Elektrikli Ev Aletleri Petrol Deri ve Deri Ürünleri Hayv.Nak.San.Tic.Ltd.Şti.


Telefon : 0374 3116109


Fax :


Adres : ORTA MH. ORTA ÇARŞI NO:4 14900 GEREDE/BOLU


İl :


İlçe :


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Gerede Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı : Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda beyaz eşya ve elektrikli küçük ev aleti perakende ticareti (buzdolabı, çamaşır makinesi, su ısıtıcı, vantilatör, davlumbaz, tos


Yetkili :


Olgaç Elektrikli Ev Aletleri Petrol Deri ve Deri Ürünleri Hayv.Nak.San.Tic.Ltd.Şti. telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Olgaç Elektrikli Ev Aletleri Petrol Deri ve Deri Ürünleri Hayv.Nak.San.Tic.Ltd.Şti. numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Olgaç Elektrikli Ev Aletleri Petrol Deri ve Deri Ürünleri Hayv.Nak.San.Tic.Ltd.Şti. bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.