Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Gerede Ticaret ve Sanayi Odası » Mehmet Çelik (Gerede&Şeker Shell İnternet Hizmetleri)

Mehmet Çelik (Gerede&Şeker Shell İnternet Hizmetleri)

13 Eylül 2013 | Gerede Ticaret ve Sanayi Odası | 364 defa okundu.
Reklam...

Mehmet Çelik (Gerede&Şeker Shell İnternet Hizmetleri)


Telefon : 0374 3117518


Fax : 5355155910


Adres : Orta MH. Allame efendi SK. H.Mit işhanı Kat:2 NO:5 14900 GEREDE/BOLU


İl :


İlçe :


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Gerede Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı : Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda müzik ve video kayıtlarının perakende ticareti (dolu ses, müzik ve video kasetleri, CD/DVD vb. ürünler ile boş olanlar dahil)


Yetkili :


Mehmet Çelik (Gerede&Şeker Shell İnternet Hizmetleri) telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Mehmet Çelik (Gerede&Şeker Shell İnternet Hizmetleri) numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Mehmet Çelik (Gerede&Şeker Shell İnternet Hizmetleri) bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.