Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Gerede Ticaret ve Sanayi Odası » Hüseyin YOLDAŞ(Karadeniz AmbalaJ ve Deri Ürünleri)

Hüseyin YOLDAŞ(Karadeniz AmbalaJ ve Deri Ürünleri)

13 Eylül 2013 | Gerede Ticaret ve Sanayi Odası | 490 defa okundu.
Reklam...

Hüseyin YOLDAŞ(Karadeniz AmbalaJ ve Deri Ürünleri)


Telefon : 3118534


Fax : 0533 5607779


Adres : Seviller mah.Yeni okul sokakNo:1GEREDE


İl :


İlçe :


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Gerede Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı : Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda temizlik malzemesi perakende ticareti (Arap sabunu, deterjan, yumuşatıcılar, şampuanlar vb. dahil, kişisel hijyen için olanlar hariç)


Yetkili :


Hüseyin YOLDAŞ(Karadeniz AmbalaJ ve Deri Ürünleri) telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Hüseyin YOLDAŞ(Karadeniz AmbalaJ ve Deri Ürünleri) numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Hüseyin YOLDAŞ(Karadeniz AmbalaJ ve Deri Ürünleri) bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.