Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Gerede Ticaret ve Sanayi Odası » Geredemiz Gazetesi Basın-Yayın Rek.Tur.Nak.Tahh.İnş.De.İm.San TicLtdŞti(Eldeberan Tur.Sey.Acentası)

Geredemiz Gazetesi Basın-Yayın Rek.Tur.Nak.Tahh.İnş.De.İm.San TicLtdŞti(Eldeberan Tur.Sey.Acentası)

13 Eylül 2013 | Gerede Ticaret ve Sanayi Odası | 226 defa okundu.
Reklam...

Geredemiz Gazetesi Basın-Yayın Rek.Tur.Nak.Tahh.İnş.De.İm.San TicLtdŞti(Eldeberan Tur.Sey.Acentası)


Telefon : 3115009


Fax : 0532 3118697


Adres : Ankara caddesi Belediye işhanıKat:5 GeredeGEREDE


İl :


İlçe :


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Gerede Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı : Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda kitap perakende ticareti (kitap, ansiklopedi, rehber vb. ile CD ve DVD ortamındaki kitaplar vb.)


Yetkili :


Geredemiz Gazetesi Basın-Yayın Rek.Tur.Nak.Tahh.İnş.De.İm.San TicLtdŞti(Eldeberan Tur.Sey.Acentası) telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Geredemiz Gazetesi Basın-Yayın Rek.Tur.Nak.Tahh.İnş.De.İm.San TicLtdŞti(Eldeberan Tur.Sey.Acentası) numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Geredemiz Gazetesi Basın-Yayın Rek.Tur.Nak.Tahh.İnş.De.İm.San TicLtdŞti(Eldeberan Tur.Sey.Acentası) bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.