Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Gerede Ticaret ve Sanayi Odası » Çobanoğlu Dayanıklı Tüketim Malları ve Meşrubat Ticareti Limited Şirketi

Çobanoğlu Dayanıklı Tüketim Malları ve Meşrubat Ticareti Limited Şirketi

13 Eylül 2013 | Gerede Ticaret ve Sanayi Odası | 318 defa okundu.
Reklam...

Çobanoğlu Dayanıklı Tüketim Malları ve Meşrubat Ticareti Limited Şirketi


Telefon : 0374 3112394


Fax : 5357736161


Adres : Orta mahalle Cumhuriyet caddesNo:11 GeredeGEREDE


İl :


İlçe :


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Gerede Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı : Beyaz eşya toptan ticareti (buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, çamaşır kurutma makinesi vb.)


Yetkili :


Çobanoğlu Dayanıklı Tüketim Malları ve Meşrubat Ticareti Limited Şirketi telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Çobanoğlu Dayanıklı Tüketim Malları ve Meşrubat Ticareti Limited Şirketi numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Çobanoğlu Dayanıklı Tüketim Malları ve Meşrubat Ticareti Limited Şirketi bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.