Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Erciş Ticaret ve Sanayi Odası » PAMİR MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ ELEKTRİK MAKİNA ENERJİ İNŞAAT TAŞIMACILIK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

PAMİR MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ ELEKTRİK MAKİNA ENERJİ İNŞAAT TAŞIMACILIK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

13 Eylül 2013 | Erciş Ticaret ve Sanayi Odası | 322 defa okundu.
Reklam...

PAMİR MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ ELEKTRİK MAKİNA ENERJİ İNŞAAT TAŞIMACILIK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ


Telefon :


Fax : 5326093573


Adres : ATATÜRK CADDESİ ARSLAN APARTMANI KAT:2 NO:3.ERCİŞ/VAN 65400 ERCİŞ/VAN


İl : Van


İlçe : Erciş


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Van Erciş Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı : Elektrik enerjisinin iletimi (elektrik üretim kaynağından dağıtım sistemine aktaran iletim sistemlerinin işletilmesi)


Yetkili :


PAMİR MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ ELEKTRİK MAKİNA ENERJİ İNŞAAT TAŞIMACILIK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan PAMİR MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ ELEKTRİK MAKİNA ENERJİ İNŞAAT TAŞIMACILIK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, PAMİR MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ ELEKTRİK MAKİNA ENERJİ İNŞAAT TAŞIMACILIK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.