Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Erciş Ticaret ve Sanayi Odası » ÖZAKAY PETROL GIDA İNŞAAT İTHALAT İHRACAT DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

ÖZAKAY PETROL GIDA İNŞAAT İTHALAT İHRACAT DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

13 Eylül 2013 | Erciş Ticaret ve Sanayi Odası | 337 defa okundu.
Reklam...

ÖZAKAY PETROL GIDA İNŞAAT İTHALAT İHRACAT DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ


Telefon : 0432 384 2051


Fax : 5327644727


Adres : – – ATATÜRK CAD. DEM. İŞHANI 65400 ERCİŞ/VAN


İl : Van


İlçe : Erciş


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Van Erciş Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı : Katı, sıvı ve gaz haldeki yakıtların ve ilgili ürünlerin bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak toptan satışını yapan aracılar (motorlu taşıt yakıtları dahil)


Yetkili :


ÖZAKAY PETROL GIDA İNŞAAT İTHALAT İHRACAT DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan ÖZAKAY PETROL GIDA İNŞAAT İTHALAT İHRACAT DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, ÖZAKAY PETROL GIDA İNŞAAT İTHALAT İHRACAT DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.