Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Erciş Ticaret ve Sanayi Odası » DUHA ENERJİ ÜRETİM İNŞAAT MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

DUHA ENERJİ ÜRETİM İNŞAAT MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

13 Eylül 2013 | Erciş Ticaret ve Sanayi Odası | 480 defa okundu.
Reklam...

DUHA ENERJİ ÜRETİM İNŞAAT MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ


Telefon : 4323516048


Fax : 5335592626


Adres : KIŞLA CADDESİ NO:19 65400 ERCİŞ/VAN


İl : Van


İlçe : Erciş


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Van Erciş Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı : Elektrik enerjisinin iletimi (elektrik üretim kaynağından dağıtım sistemine aktaran iletim sistemlerinin işletilmesi)


Yetkili :


DUHA ENERJİ ÜRETİM İNŞAAT MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan DUHA ENERJİ ÜRETİM İNŞAAT MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, DUHA ENERJİ ÜRETİM İNŞAAT MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.