Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Erciş Ticaret ve Sanayi Odası » DELİBAŞ DEMİR ÇELİK VE PETROL ÜRÜNLERİ İTHALAT İHRACAT DIŞ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞTİ.

DELİBAŞ DEMİR ÇELİK VE PETROL ÜRÜNLERİ İTHALAT İHRACAT DIŞ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞTİ.

13 Eylül 2013 | Erciş Ticaret ve Sanayi Odası | 338 defa okundu.
Reklam...

DELİBAŞ DEMİR ÇELİK VE PETROL ÜRÜNLERİ İTHALAT İHRACAT DIŞ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞTİ.


Telefon :


Fax : 0533 559 26 26


Adres : LATİFİYE MH. KIŞLA CADDESİ BP PETROL 65400 ERCİŞ/VAN


İl : Van


İlçe : Erciş


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Van Erciş Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı : Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda motorlu kara taşıtı ve motosiklet yakıtının (benzin, mazot, dizel, biodizel, LPG, CNG vb.) perakende ticareti


Yetkili :


DELİBAŞ DEMİR ÇELİK VE PETROL ÜRÜNLERİ İTHALAT İHRACAT DIŞ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞTİ. telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan DELİBAŞ DEMİR ÇELİK VE PETROL ÜRÜNLERİ İTHALAT İHRACAT DIŞ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞTİ. numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, DELİBAŞ DEMİR ÇELİK VE PETROL ÜRÜNLERİ İTHALAT İHRACAT DIŞ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞTİ. bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.