Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Artvin Ticaret ve Sanayi Odası » TARIK OTO.İNŞ.TAAH.NAK.TUR.TEM.EĞT.ELEK.ELEKTR.DAY.TÜK.MAL.GIDA MAD. PET.ÜRN.LTD.ŞTİ.

TARIK OTO.İNŞ.TAAH.NAK.TUR.TEM.EĞT.ELEK.ELEKTR.DAY.TÜK.MAL.GIDA MAD. PET.ÜRN.LTD.ŞTİ.

13 Eylül 2013 | Artvin Ticaret ve Sanayi Odası | 352 defa okundu.
Reklam...

TARIK OTO.İNŞ.TAAH.NAK.TUR.TEM.EĞT.ELEK.ELEKTR.DAY.TÜK.MAL.GIDA MAD. PET.ÜRN.LTD.ŞTİ.


Telefon : 4662127515


Fax : 4662128534


Adres : ORTA MH. MİRALAY ŞÜKRÜ BEY CD. EVSENİN YAPI KOOP.B BLOK NO:11 08000 MERKEZ/ARTVİN


İl : Artvin


İlçe :


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Artvin Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı: ŞİRKET ANASÖZLEŞMESİNİN 3 CÜ MADDESİNDE SAYILAN İŞLER


Yetkili :


TARIK OTO.İNŞ.TAAH.NAK.TUR.TEM.EĞT.ELEK.ELEKTR.DAY.TÜK.MAL.GIDA MAD. PET.ÜRN.LTD.ŞTİ. telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan TARIK OTO.İNŞ.TAAH.NAK.TUR.TEM.EĞT.ELEK.ELEKTR.DAY.TÜK.MAL.GIDA MAD. PET.ÜRN.LTD.ŞTİ. numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, TARIK OTO.İNŞ.TAAH.NAK.TUR.TEM.EĞT.ELEK.ELEKTR.DAY.TÜK.MAL.GIDA MAD. PET.ÜRN.LTD.ŞTİ. bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.