Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Artvin Ticaret ve Sanayi Odası » ÖZGÜNSEV İNŞAAT İŞMAKİNA OTO VE YEDEK PARÇA PAZARLAMA İTH. İHR.TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ.

ÖZGÜNSEV İNŞAAT İŞMAKİNA OTO VE YEDEK PARÇA PAZARLAMA İTH. İHR.TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ.

13 Eylül 2013 | Artvin Ticaret ve Sanayi Odası | 186 defa okundu.
Reklam...

ÖZGÜNSEV İNŞAAT İŞMAKİNA OTO VE YEDEK PARÇA PAZARLAMA İTH. İHR.TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ.


Telefon : 4662123003


Fax :


Adres : ERZURUM KARAYOLU KÖPRÜBAŞI MEVKİ BİBİNOĞLU PET.OFİS.YANI 08000 MERKEZ/ARTVİN


İl : Artvin


İlçe :


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Artvin Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı: ŞİRKET ANASÖZLEŞMESİNİN 3.CÜ MADDESİNDE SAYILAN İŞLER.


Yetkili :


ÖZGÜNSEV İNŞAAT İŞMAKİNA OTO VE YEDEK PARÇA PAZARLAMA İTH. İHR.TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ. telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan ÖZGÜNSEV İNŞAAT İŞMAKİNA OTO VE YEDEK PARÇA PAZARLAMA İTH. İHR.TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ. numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, ÖZGÜNSEV İNŞAAT İŞMAKİNA OTO VE YEDEK PARÇA PAZARLAMA İTH. İHR.TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ. bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.