Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Artvin Ticaret ve Sanayi Odası » KILIÇOĞULLARI MADEN,ORM.ÜRN.NAK.HARFİYAT,İMALAT,İNŞ. TAAH.TURİZM, GIDA ELEK.ELEKTR.AKARYAKIT,İTH.İHR.PAZ.VE SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

KILIÇOĞULLARI MADEN,ORM.ÜRN.NAK.HARFİYAT,İMALAT,İNŞ. TAAH.TURİZM, GIDA ELEK.ELEKTR.AKARYAKIT,İTH.İHR.PAZ.VE SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

13 Eylül 2013 | Artvin Ticaret ve Sanayi Odası | 506 defa okundu.
Reklam...

KILIÇOĞULLARI MADEN,ORM.ÜRN.NAK.HARFİYAT,İMALAT,İNŞ. TAAH.TURİZM, GIDA ELEK.ELEKTR.AKARYAKIT,İTH.İHR.PAZ.VE SAN.TİC.LTD.ŞTİ.


Telefon : 4662122652


Fax : 4662123653


Adres : ÇAYAĞZI MH. KAZIM KARABEKİR CD. NO:57 / B 08000 MERKEZ/ARTVİN


İl : Artvin


İlçe :


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Artvin Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı: ŞİRKET ANASÖZLEŞMESİNİN 3.CÜ MADDESİNDE SAYILAN İŞLER


Yetkili :


KILIÇOĞULLARI MADEN,ORM.ÜRN.NAK.HARFİYAT,İMALAT,İNŞ. TAAH.TURİZM, GIDA ELEK.ELEKTR.AKARYAKIT,İTH.İHR.PAZ.VE SAN.TİC.LTD.ŞTİ. telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan KILIÇOĞULLARI MADEN,ORM.ÜRN.NAK.HARFİYAT,İMALAT,İNŞ. TAAH.TURİZM, GIDA ELEK.ELEKTR.AKARYAKIT,İTH.İHR.PAZ.VE SAN.TİC.LTD.ŞTİ. numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, KILIÇOĞULLARI MADEN,ORM.ÜRN.NAK.HARFİYAT,İMALAT,İNŞ. TAAH.TURİZM, GIDA ELEK.ELEKTR.AKARYAKIT,İTH.İHR.PAZ.VE SAN.TİC.LTD.ŞTİ. bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.