Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Artvin Ticaret ve Sanayi Odası » KAYASEL NAKLİYAT TARIM HAYVANCILIK İNŞ.TAAH.TUR.ORM.ÜRN.ÜRT.PAZ.İTH. İHR.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

KAYASEL NAKLİYAT TARIM HAYVANCILIK İNŞ.TAAH.TUR.ORM.ÜRN.ÜRT.PAZ.İTH. İHR.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

13 Eylül 2013 | Artvin Ticaret ve Sanayi Odası | 328 defa okundu.
Reklam...

KAYASEL NAKLİYAT TARIM HAYVANCILIK İNŞ.TAAH.TUR.ORM.ÜRN.ÜRT.PAZ.İTH. İHR.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.


Telefon : 4666112334


Fax :


Adres : DURMUŞ GÜL İŞ HANI ZEMİN KAT 08300 ARDANUÇ/ARTVİN


İl : Artvin


İlçe :


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Artvin Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı: ŞİRKET ANASÖZLEŞMESİNİN 3.CÜ MADDESİNDE SAYILAN İŞLER


Yetkili :


KAYASEL NAKLİYAT TARIM HAYVANCILIK İNŞ.TAAH.TUR.ORM.ÜRN.ÜRT.PAZ.İTH. İHR.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan KAYASEL NAKLİYAT TARIM HAYVANCILIK İNŞ.TAAH.TUR.ORM.ÜRN.ÜRT.PAZ.İTH. İHR.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, KAYASEL NAKLİYAT TARIM HAYVANCILIK İNŞ.TAAH.TUR.ORM.ÜRN.ÜRT.PAZ.İTH. İHR.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.