Anasayfa » Sanayi » Ticaret ve Sanayi Odaları » Artvin Ticaret ve Sanayi Odası » ÇORUH ARTVİN SEYAHAT TURİZM NAKLİYAT İNŞAAT PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.

ÇORUH ARTVİN SEYAHAT TURİZM NAKLİYAT İNŞAAT PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.

13 Eylül 2013 | Artvin Ticaret ve Sanayi Odası | 263 defa okundu.
Reklam...

ÇORUH ARTVİN SEYAHAT TURİZM NAKLİYAT İNŞAAT PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.


Telefon : 4662124396


Fax :


Adres : ÇARŞI MH. YENİ TERMİNAL BİNASI NO:10 08000 MERKEZ/ARTVİN


İl : Artvin


İlçe :


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Artvin Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma. Faaliyet Alanı: ŞİRKET ANA SÖZLEŞMESİNİN 3.MADDESİNDE SAYILAN İŞLER


Yetkili :


ÇORUH ARTVİN SEYAHAT TURİZM NAKLİYAT İNŞAAT PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ. telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan ÇORUH ARTVİN SEYAHAT TURİZM NAKLİYAT İNŞAAT PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ. numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, ÇORUH ARTVİN SEYAHAT TURİZM NAKLİYAT İNŞAAT PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ. bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.