Anasayfa » Odalar » Çevre Mühendisleri Odasından Tescilli Firmalar » Zen Çevre Ve İş Güvenliği Danışmanlık Ticaret Ltd. Şti.

Zen Çevre Ve İş Güvenliği Danışmanlık Ticaret Ltd. Şti.

2 Ekim 2013 | Çevre Mühendisleri Odasından Tescilli Firmalar | 346 defa okundu.
Reklam...

Zen Çevre Ve İş Güvenliği Danışmanlık Ticaret Ltd. Şti.


Telefon : 0264 2115623


Fax :0264 2115633


Adres : yenidoğan mh. saraybosna cd. no:83


İl : Adapazarı


İlçe : Sakarya


E-posta : fcboztepe@hotmail.com


Web Adresi : www.zendanismanlik.com.tr


Diğer Bilgiler : Çevre Mühendisleri Odası Tarafından Tescilli Firmanın Faaliyet Alanı : İçme ve Kullanma Suyu, Evsel ve Endüstriyel Atıksu, Katı Atıklar, Zararlı Atıklar,Çevre Danışmanlık, Hava Kirliliği, Çevre Modelleme, Kontrolörlük, Numune Alma


Yetkili :


Zen Çevre Ve İş Güvenliği Danışmanlık Ticaret Ltd. Şti. telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Zen Çevre Ve İş Güvenliği Danışmanlık Ticaret Ltd. Şti. numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Zen Çevre Ve İş Güvenliği Danışmanlık Ticaret Ltd. Şti. bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.