Anasayfa » Firmalar » Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası » Gülle Entegre Tekstil İşletmeleri Emlak Danışmanlığı Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Çorlu Şubesi

Gülle Entegre Tekstil İşletmeleri Emlak Danışmanlığı Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Çorlu Şubesi

24 Haziran 2013 | Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası | 660 defa okundu.
Reklam...

Gülle Entegre Tekstil İşletmeleri Emlak Danışmanlığı Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Çorlu Şubesi


Telefon : 2826555501


Fax : 2826555790


Adres : Kırkgöz Köyü Mevkii Çorlu/tekirdağ


İl :


İlçe :


E-posta : info@gülletekstil.com


Web Adresi : www.gülletekstil.com


Diğer Bilgiler : Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma Anasözleşmesinde Yazılı İşler. Sermayesi 3.000.000.000.000.-tl (üçtrilyon) Liradır. Konularında Faaliyet Göstermektedir.


Yetkili :


Gülle Entegre Tekstil İşletmeleri Emlak Danışmanlığı Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Çorlu Şubesi telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Gülle Entegre Tekstil İşletmeleri Emlak Danışmanlığı Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Çorlu Şubesi numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Gülle Entegre Tekstil İşletmeleri Emlak Danışmanlığı Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Çorlu Şubesi bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.