Anasayfa » Firmalar » Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası » Aytül Perde-tekstil-deri-kimyasal-inşaat-makina-turizm-gıda Ambalaj Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Aytül Perde-tekstil-deri-kimyasal-inşaat-makina-turizm-gıda Ambalaj Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

24 Haziran 2013 | Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası | 245 defa okundu.
Reklam...

Aytül Perde-tekstil-deri-kimyasal-inşaat-makina-turizm-gıda Ambalaj Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi


Telefon :


Fax : 2825552089


Adres : Muhittin Mh. Hacı Salih Sk. Yaman Görgün İş Hanı K:2 No:32 Çorlu/tekirdağ


İl :


İlçe :


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma Anasözleşmesinde Yazılı İşler. Konularında Faaliyet Göstermektedir.


Yetkili :


Aytül Perde-tekstil-deri-kimyasal-inşaat-makina-turizm-gıda Ambalaj Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Aytül Perde-tekstil-deri-kimyasal-inşaat-makina-turizm-gıda Ambalaj Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Aytül Perde-tekstil-deri-kimyasal-inşaat-makina-turizm-gıda Ambalaj Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.