Anasayfa » Firmalar » Samsun Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firmalar » Temel Çamlıdağ Gıda Restorant Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Temel Çamlıdağ Gıda Restorant Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

5 Haziran 2013 | Samsun Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firmalar | 929 defa okundu.
Reklam...

Temel Çamlıdağ Gıda Rest. San.ve Tic.Ltd.Şti.


Telefon : 0 362 444 62 63 


GSM: 0532 608 75 28


Adres : Selyeri mevkii Sagimat Toptancılar Sit. 11b blok no:172 Tekkeköy


İl : SAMSUN


İlçe :


E-posta : bilgi@camlidag.com.tr 


Web Adresi : www.camlidag.com.tr 


Diğer Bilgiler : Samsun Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma Tereyağ Üretimi, Sucuk-pastırma-kavurma İmalatı, Sucuk-pastırma-salam-kangal Sucuk Paketleme Konularında Faaliyet Göstermektedir.


Yetkili :


Temel Çamlıdağ Gıda Restorant Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Temel Çamlıdağ Gıda Restorant Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Temel Çamlıdağ Gıda Restorant Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.