Anasayfa » Firmalar » Manisa Organize Sanayi Firmaları » Sarp Plas Plastik ve Kalıp Sanayi Ticaret Ltd. Şti. (Manisa Organize Sanayi Bölgesi)

Sarp Plas Plastik ve Kalıp Sanayi Ticaret Ltd. Şti. (Manisa Organize Sanayi Bölgesi)

6 Mayıs 2013 | Manisa Organize Sanayi Firmaları | 1.329 defa okundu.
Reklam...

Sarp Plas Plastik ve Kalıp Sanayi Ticaret Ltd. Şti. (Manisa Organize Sanayi Bölgesi)


Telefon : 0 262 751 39 70


Fax : 0 262 751 39 69


Adres : OSB III. Kısım
Ekrem Elginkan Cd. No:10
45030 MANİSA


İl : Manisa


İlçe :


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : 2013 yılı itibariyle Manisa Organize Sanayisinde faaliyet gösteren 167 firmanın telefon ve diğer iletişim bilgileri sadece telefon-rehberi.net te.


Sarp Plas Plastik ve Kalıp Sanayi Ticaret Ltd. Şti. (Manisa Organize Sanayi Bölgesi) telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Sarp Plas Plastik ve Kalıp Sanayi Ticaret Ltd. Şti. (Manisa Organize Sanayi Bölgesi) numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Sarp Plas Plastik ve Kalıp Sanayi Ticaret Ltd. Şti. (Manisa Organize Sanayi Bölgesi) bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.