Anasayfa » Firmalar » Keşan Ticaret ve Sanayi Odası » Şen Arkadaşlar Harfiyat, Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Şen Arkadaşlar Harfiyat, Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

28 Haziran 2013 | Keşan Ticaret ve Sanayi Odası | 317 defa okundu.
Reklam...

Şen Arkadaşlar Harfiyat, Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi


Telefon :  0284 616 24 48


Fax :  0284 616 24 48


Adres : Bayrambey Mh. Enez Cd. No:07 İpsala/edirne


İl : EDİRNE


İlçe :


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Keşan Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma Hafriyat,taahhüt,nakliyecilik,inşaat Malzemesi Alım Satımı, Gayrı Mankul Mal Alım Satımı,ithalat,ihracat. Konularında Faaliyet Göstermektedir.


Yetkili :


Şen Arkadaşlar Harfiyat, Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Şen Arkadaşlar Harfiyat, Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Şen Arkadaşlar Harfiyat, Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.