Anasayfa » Firmalar » İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri » Dahi İç Ve Dış Ticaret Mobilya Konfeksiyon İnşaat Pazarlama Sanayi Ltd.şti.

Dahi İç Ve Dış Ticaret Mobilya Konfeksiyon İnşaat Pazarlama Sanayi Ltd.şti.

20 Mayıs 2013 | İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri | 417 defa okundu.
Reklam...

Dahi İç Ve Dış Ticaret Mobilya Konfeksiyon İnşaat Pazarlama Sanayi Ltd.şti.


Telefon : +90(216)389 92 94


Fax : +90(216)389 20 69


Adres : Yukarı Mh.üsküdar Cd.14/5 Kartal


İl : İSTANBUL


İlçe :


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birliklerine Üye Firmaların İletişim Bilgileri ve Telefon Numaraları Sadece telefon-rehberi.net te.


Yetkili :


Dahi İç Ve Dış Ticaret Mobilya Konfeksiyon İnşaat Pazarlama Sanayi Ltd.şti. telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Dahi İç Ve Dış Ticaret Mobilya Konfeksiyon İnşaat Pazarlama Sanayi Ltd.şti. numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Dahi İç Ve Dış Ticaret Mobilya Konfeksiyon İnşaat Pazarlama Sanayi Ltd.şti. bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.