Anasayfa » Firmalar » Erzin Ticaret ve Sanayi Odası » Osimpaş Tekstil Tarım Gıda Otomotiv İnşaat Turitik Tesisler Ve Matbacılık Sanayi Ve Ticaret A.ş Erzin Şubesi

Osimpaş Tekstil Tarım Gıda Otomotiv İnşaat Turitik Tesisler Ve Matbacılık Sanayi Ve Ticaret A.ş Erzin Şubesi

24 Haziran 2013 | Erzin Ticaret ve Sanayi Odası | 519 defa okundu.
Reklam...

Osimpaş Tekstil Tarım Gıda Otomotiv İnşaat Turitik Tesisler Ve Matbacılık Sanayi Ve Ticaret A.ş Erzin Şubesi


Telefon : 0 3266818860


Fax :


Adres : Şükrüpaşa Mh. No: Erzin/hatay


İl :


İlçe :


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Erzin Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma Anasözleşmede Yazılı İşler Konularında Faaliyet Göstermektedir.


Yetkili :


Osimpaş Tekstil Tarım Gıda Otomotiv İnşaat Turitik Tesisler Ve Matbacılık Sanayi Ve Ticaret A.ş Erzin Şubesi telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Osimpaş Tekstil Tarım Gıda Otomotiv İnşaat Turitik Tesisler Ve Matbacılık Sanayi Ve Ticaret A.ş Erzin Şubesi numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Osimpaş Tekstil Tarım Gıda Otomotiv İnşaat Turitik Tesisler Ve Matbacılık Sanayi Ve Ticaret A.ş Erzin Şubesi bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.