Anasayfa » Firmalar » Erzin Ticaret ve Sanayi Odası » Koza Gıda Tekstil İnşaat Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Koza Gıda Tekstil İnşaat Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

24 Haziran 2013 | Erzin Ticaret ve Sanayi Odası | 819 defa okundu.
Reklam...

Koza Gıda Tekstil İnşaat Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi


Telefon : 0 326


Fax : 5053778067


Adres : Başlamış Köyü İçmeler Tesisleri 31960 Erzin/hatay


İl :


İlçe :


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Erzin Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlı Firma Ana Sözleşmenin 3.maddesinde Yazılı Hususlar Konularında Faaliyet Göstermektedir.


Yetkili :


Koza Gıda Tekstil İnşaat Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Koza Gıda Tekstil İnşaat Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Koza Gıda Tekstil İnşaat Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.