Anasayfa » Firmalar » Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar » Yörükoğlu Ambalaj Sanayi Ticaret Ve Pazarlama Limited Şirketi

Yörükoğlu Ambalaj Sanayi Ticaret Ve Pazarlama Limited Şirketi

21 Mayıs 2013 | Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar | 364 defa okundu.
Reklam...

Yörükoğlu Ambalaj Sanayi Ticaret Ve Pazarlama Limited Şirketi


Telefon : 2722120585


Fax : 2722157742


Adres : Yenı Saraçlar Çarşısı No:13 Merkez/afyonkarahisar


İl : Afyon


İlçe :


E-posta : hasan0364@mynet.com


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Afyon Organize Sanayi Bölgesinde Her Türlü Kağıt, Karton Kutu, Her Türlü Plastik Ambalaj I Malzemesi, Plastik Hem Veya Mamullerin Alımı, Satımı, I İmalatı, Bayiliği, İthalat Ve İhracatı. Alanında Faaliyet Göstermektedir.


Yetkili :


Yörükoğlu Ambalaj Sanayi Ticaret Ve Pazarlama Limited Şirketi telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Yörükoğlu Ambalaj Sanayi Ticaret Ve Pazarlama Limited Şirketi numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Yörükoğlu Ambalaj Sanayi Ticaret Ve Pazarlama Limited Şirketi bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.