Anasayfa » Firmalar » Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar » Umut Kavafiye Ayakkabı Ayakkabı Malzemeleri Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi

Umut Kavafiye Ayakkabı Ayakkabı Malzemeleri Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi

20 Mayıs 2013 | Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar | 230 defa okundu.
Reklam...

Umut Kavafiye Ayakkabı Ayakkabı Malzemeleri Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi


Telefon : 2722157498


Fax : 2722121574


Adres : Yemenciler Çarşısı No:24 Afyon Merkez/afyonkarahisar


İl : Afyon


İlçe :


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Afyon Organize Sanayi Bölgesinde Ayakkabı Malzemeleri,deri,kösele,sunideriler,yermuşambaları, I Toptan Kavafiye, Lastik Ve Plastik Ayakkabı Ticareti Ve I İmalatı. Alanında Faaliyet Göstermektedir.


Yetkili :


Umut Kavafiye Ayakkabı Ayakkabı Malzemeleri Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Umut Kavafiye Ayakkabı Ayakkabı Malzemeleri Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Umut Kavafiye Ayakkabı Ayakkabı Malzemeleri Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.