Anasayfa » Firmalar » Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar » Tekeloğlu Mermer Maden İnşaat İthalat İhracat San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Tekeloğlu Mermer Maden İnşaat İthalat İhracat San. Ve Tic. Ltd. Şti.

21 Mayıs 2013 | Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar | 235 defa okundu.
Reklam...

Tekeloğlu Mermer Maden İnşaat İthalat İhracat San. Ve Tic. Ltd. Şti.


Telefon : 2723413500


Fax : 2723415628


Adres : Afyonkarahisar – Ankara Karayolu 20. Km Merkez/afyonkarahisar


İl : Afyon


İlçe :


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Afyon Organize Sanayi Bölgesinde Araç,gereç,makine Ve Malzemeyi İmal Etmek , Satın Almak İthal Ve İhraç Etmek , Kiralamak , Kiraya Vermek , Almak Ve Satmak Ve Anasözleşmesinde Yazılı Diğer İşler Alanında Faaliyet Göstermektedir.


Yetkili :


Tekeloğlu Mermer Maden İnşaat İthalat İhracat San. Ve Tic. Ltd. Şti. telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Tekeloğlu Mermer Maden İnşaat İthalat İhracat San. Ve Tic. Ltd. Şti. numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Tekeloğlu Mermer Maden İnşaat İthalat İhracat San. Ve Tic. Ltd. Şti. bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.