Anasayfa » Firmalar » Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar » Taşbaş Cam Ürünleri Züccaciye Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Taşbaş Cam Ürünleri Züccaciye Sanayi Ticaret Limited Şirketi

21 Mayıs 2013 | Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar | 698 defa okundu.
Reklam...

Taşbaş Cam Ürünleri Züccaciye Sanayi Ticaret Limited Şirketi


Telefon : 2722211220


Fax : 2722134443


Adres : Ziraat Bankası Geçidi Özsoy İşhanı No:20 Merkez/afyonkarahisar


İl : Afyon


İlçe :


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Afyon Organize Sanayi Bölgesinde Hernevi Paşabahçe Ürünleri, Toptan Ve Perakende Ticareti, I Her Türlü Cam Mamulü Mutfak Ve Ev Eşyaları Züccaciye I İmalatı, Ticareti, İthali Ve İhracı. Alanında Faaliyet Göstermektedir.


Yetkili :


Taşbaş Cam Ürünleri Züccaciye Sanayi Ticaret Limited Şirketi telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Taşbaş Cam Ürünleri Züccaciye Sanayi Ticaret Limited Şirketi numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Taşbaş Cam Ürünleri Züccaciye Sanayi Ticaret Limited Şirketi bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.