Anasayfa » Firmalar » Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar » Sakallı Oğulları Day.tük.mak. Mad.ve Mer.petrol Ve Ürün.yem Hay.gıda,tar.san. Tic.ltd.şti.

Sakallı Oğulları Day.tük.mak. Mad.ve Mer.petrol Ve Ürün.yem Hay.gıda,tar.san. Tic.ltd.şti.

21 Mayıs 2013 | Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar | 305 defa okundu.
Reklam...

Sakallı Oğulları Day.tük.mak. Mad.ve Mer.petrol Ve Ürün.yem Hay.gıda,tar.san. Tic.ltd.şti.


Telefon : 2723155025


Fax : 2723155248


Adres : Güney Kasabası Sincanlı S.paşa(sin.)/afyonkarahisar


İl : Afyon


İlçe :


E-posta : h.ibo1992@hotmail.com


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Afyon Organize Sanayi Bölgesinde Dayanıklı Tüketim Malları Bayilikleri Almak, Vermek, Alım I Satımı İle İthal Ve İhracını Yapmak. Makina Ve El Takımları I Alım Satım İthal Ve İhracını Yapmak. Makina Ve Yedek I Parçaları Bayilikleri


Yetkili :


Sakallı Oğulları Day.tük.mak. Mad.ve Mer.petrol Ve Ürün.yem Hay.gıda,tar.san. Tic.ltd.şti. telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Sakallı Oğulları Day.tük.mak. Mad.ve Mer.petrol Ve Ürün.yem Hay.gıda,tar.san. Tic.ltd.şti. numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Sakallı Oğulları Day.tük.mak. Mad.ve Mer.petrol Ve Ürün.yem Hay.gıda,tar.san. Tic.ltd.şti. bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.