Anasayfa » Firmalar » Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar » Özyörük Maden Mermer İnşaat Nakliyat Hayvancılık Tarım Ür. Gıda San.tic.ltd.şti.

Özyörük Maden Mermer İnşaat Nakliyat Hayvancılık Tarım Ür. Gıda San.tic.ltd.şti.

21 Mayıs 2013 | Afyon Organize Sanayi Bölgesi Firmalar | 1.135 defa okundu.
Reklam...

Özyörük Maden Mermer İnşaat Nakliyat Hayvancılık Tarım Ür. Gıda San.tic.ltd.şti.


Telefon :


Fax :


Adres : Zeybek Mahallesı Iıı. Nolu Belediye İş Merkezi Bodrum Kat No:1- 2 Merkez/afyonkarahisar


İl : Afyon


İlçe :


E-posta :


Web Adresi :


Diğer Bilgiler : Afyon Organize Sanayi Bölgesinde Yurt Içınde Işletıme Serbest Olan Maden Ve Mermer Ocakları I Açmak,ışletmek. Yurt Içınde Her Türlü Mermer Fabrıkası I Mermer Atölyesı Ve Mermer Ve Tesıslerı Kurmak Ve Işletmek. I Yurt Içınde Her Türl


Yetkili :


Özyörük Maden Mermer İnşaat Nakliyat Hayvancılık Tarım Ür. Gıda San.tic.ltd.şti. telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan Özyörük Maden Mermer İnşaat Nakliyat Hayvancılık Tarım Ür. Gıda San.tic.ltd.şti. numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Özyörük Maden Mermer İnşaat Nakliyat Hayvancılık Tarım Ür. Gıda San.tic.ltd.şti. bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı firmamız sorumlu değildir.

Reklam...
İlgili İçerikler...

Yorum yazmak ister misin?

(*) Zorunlu alanlar...


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.